En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

İnsan inandığı insandır

İnsan inandığı insandır

İnsan kendi aklının telkinleri sonucu bir çok etki dalgasının tesirinde kalmaktadır.Kimi zaman bu etkileri bir merdiven gibi kullanır ve yukarılara  tırmanır,kimi zaman da bu etkilerin altında kalır aşağılara iner.

Önemli olan insanın İlahi İrade’nin istediği gibi bir insan olmasıdır.Bu kriterde bir insan olmak kolay değildir,çaba ister,emek ister,manevi beslenme ister…

İnsan inandığı değerler için ciddi gayretler gösterir ve dava şuuruna şekillenen insan,sonunda dava adamı olur.İnandığı değerler uğrunda yaşayabilmesi için kişinin dava adamı olması gerekmektedir.Dava adama olamayanlar,inandığı gibi değil de yaşadığı gibi inanmaya başlıyor.

İnsan neye inanıyorsa inandığı değerler mahiyetinde bir insan olmaktadır.Ya inandığın gibi yaşayıp dava adamı ol,ya da yaşadığı gibi inanıp nefsin kölesi ol…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?