En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kahramanmaraş Hekimzade Şifaya Vesile Oluyor

Kahramanmaraş Hekimzade Şifaya Vesile Oluyor

Hekimzade Kahramanmaraş Şubesi, tıp tarafından çaresi yok denen bir çok hastalığın şifasına  Allah’ın izniyle vesile oluyor.Hekimzade kendini kanıtlamış olduğu bitkisel ürünlerin yanı sıra HACAMAT,SÜLÜK tedavisi de uygulamaktadır.

Yüksek tansiyon,şeker,migren,MS,zehirli troid vb.. Tıbta tam olarak tedavi edilemeyen hasatalıklar hacamat ve sülükle Allah’ın izniyle kısa sürede şifaya kavuşturulmaktadır .Modern tıp bir çok hastalığı kökünden tedavi edemiyor,bunun yerine hastalığın etkilerini hafifletmeye çalışarak hastanın hastalığını sadece ertelemiş oluyor.

Hekimzade kurumsal olarak hastalığın köküne inip hasatalığa sebep olan organizmaları yok etmeye,gerekirse düzeltmeye çalışmaktadır.Örneğin başınız ağırıyor sağlık ocağına gittiniz,ilk yapacağı iş bir ağrı kesici ve antibiyotik yazmak olacaktır.Hasta rahatlayacaktır ama baş ağrısının gerçek sebebi tedavi edilmediği için bir süre sonra bir daha baş ağrısı tekrar edecektir hemde daha şiddetli bir şekilde,yine ilaç yazılacak ama ilaçların tesiri azalacak dolayısıyla dozaj yükseltilecek ve kısır döngü böyle devam edecek hastalık tedavi edilmediği için bir süre sonra daha büyük hastalıklar ortaya çıkacak.

Hekimzade baş ağrısı geçirecek ilaç vermez,baş ağrısına neden olan etkiyi kökünden nasıl kaldırılabilir, böylelikle baş ağrısı gider ama bir daha tekrarlamaz.Rabbim tüm hastalar acil şifalar versin,işin doğru adresiyle karşılaştırıp doğru ve etkili tedavi edilmesine vesile olsun…

14 Aralık 2013
1.014 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?