En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

KaraYılan Otu

KaraYılan Otu

Karayılan Otu Nedir ve Faydaları

Yılan sokması sonucu, tedavi amaçlı kökünden bir çay yapılarak kullanılan Karayılan Otu ayrıca boğaz ağrılarına karşıda kullanılan doğal bir bitki çeşitidir. Aynı zamanda iskelet sistemi ile ilgili şikayetlerin kolaylığı için de kullanılmaktadır.

Bu adet krampları, eylem ve doğum, ve adet gibi birçok jinekolojik konular için geleneksel bir yaklaşımdır. Diğer yatıştırıcı otlar ile kombine edildiğinde, mükemmel yatıştırıcı özellikleri sağlar. Karayılan otu kendi başına solunum sistemi besler. Karayılan Otu geleneksel besleyici kan damarları, sinir sistemine sakinleştirmek için kullanılan ve menopoz dönemindeki kadınlarda hormon dengeleyici özelliği de göstermektedir. Karayılan Otu üzerinde yapılan araştırmalara göre içeriğinde reseptörleri östrojen maddesi bulunmaktadır. Aynı zamanda karayılan otu alerjik reaksiyona neden olduğundan bu tip hastalıkları bulunan kişilerin dikkat etmesi ve hatta uzak durması gerekmektedir.

09 Kasım 2013
261 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?