En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Öğrencilere Doğal Deva Çekirdek

Öğrencilere Doğal Deva Çekirdek

Tuzsuz kabak çekirdeği

Bir sohbet anında Almanya ya giden  bir arkadaşım kabak çekirdeğinin eczaneler de satıldığını gürdüğünü söyledi  bende bitkisel ürünlerle ilgileniyorum neden eczanelerde satılıyor diye araştırmaya başladım. Bende de konsantrasyon eksikliği baya rahatsız etmeye başlamış ve eczacı olan kardeşimden ilaçlar almış kullanıyordum sentetik ilaçların yan tesirlerini de bildiğim için gönül rahatlığı ile kullanamıyordum.

Buysa  beğenmeyip neredeyse hiç yemediğim tuzsuz kabak çekirdeği

benim de aradığım bulamadığım bir ilaçmış konsantrasyonu son derece artırıyormuş da haberimiz yokmuş .

Hemen aldım ve denedim ve ilk kullanmaya  başladığımda 50 gr kadar kullandım  ve beynimde hareketlenmeleri hissetmeye başladım vücut direncimin artığını hissetmeye başladım üzerimde bulunan bir çok sıkıntıların gittiğini anladım buna belli bir süre devam ettim bazen biraz fazla kaçırınca geceleri gözlerimi kapatamaz uyuyamaz bile etmişti kendim de çok büyük değişiklikler hissetmeye başladım eczaneden aldığım konsantrasyon artırıcı ilaçlar kadar tesirli olduğunu hissettim. Bunu siniri depresyon konsantrasyon eksikliği olan arkadaşlara tavsiye ediyorum

Özellikle öğrenci arkadaşların  mutlaka kullanması gereken yan tesirsiz, yemesi zevkli, doğal bir bitki.

Kullanın ve dua edin inşallah

30 Kasım 2010
237 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?