En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

ŞİFAYI RABBİMİZDE ARAMAK

ŞİFAYI RABBİMİZDE ARAMAK

Dilimizden düşürmediğimiz bir sözdür aslında YA ŞAFİİ ismi şerifi. Ancak öyle haller vardır ki, insanın dilinden söz olup çıkması bir şeyi değiştirmez taa ki ihlas ile yürekten süzülmedikten sonra. Hz. Allah C.C. yeryüzünde dert vermiş, dermanı da vermiştir. Zira Bediüzzaman Said Nursi hazretleri kainattan her zaman Eczane-i Kübra diyerek bahseder. Çünkü Kadir-i Zülcelal bin bir çiçeğin içerisinde binlerce deva gizlemiş, onu bulup çıkarmayı da çoğu zaman insanların irade-i cüz’iyelerine bırakmıştır. Ancak bunlardan bazıları istisnadır. Mesela Hz. Allah C.C balın şifasında açıkça bahsetmiştir. Hz. Rasulullah Efendimiz çörek otundan, hacamattan, bal şerbetinden aşikar bahsetmişlerdir. Hacamatın maddi ve manevi faydaları hususunda her yerde çok çeşitli kaynaklar mevcuttur. Önemli olan müslümanın uyanık olması, tedavi aşamasında Hz. Peygamberin şifa tavsiyelerini görmezden gelmemesi gerekir.

Bugün binlerce insan hastane kapılarını, doktor kapılarını aşındırmakta. Kullandığı ilaç fayda vermediği zaman kimse de; ‘‘ bu doktor da hastalığımdan anlamadı, verdiği ilaçların hiçbir faydasını görmedim’’ dememekte, dese bile doktoru suçlamamaktadır. Ama kişi hacamat olmuş ömründe bir sefer. Gelir senin yakana yapışır. 10-15 yıldır çektiği sıkıntı hacamatla iyileşmemiştir. Allahtan korkulsun yaaaa. Allahı mı imtihan ediyorsunuz, yoksa Hz. Rasulullah Efendimizin EMİN liğini mi. Kimi ve neyi deniyorsun sen. Bizler sürekli söylüyoruz ve bir daha buradan duyuruyorum. Hacamat bir çok derde devadır Allahın izniyle. Ancak şifayı veren ŞAFİ-İ MUTKAKTIR. Hacamat olurken önce niyetiniz Rızaen Lillah, Rızaen Rasululllah olsun. Her şeyi otu çöpü deneyip te bir de hacamatı deneyelim bakalım diye gelmeyin bizlere. HASTALIĞINIZIN İYİLEŞME GARANTİSİNİ YALNIZCA VE YALNIZCA ALLAH VERİR. Filan yerde filan haccam iyileştiriyormuş. YALAN. Rabbim hacamatta bir çok şifayı vermiştir zaten. Ama lütfen bizlere ALLAHI VE RASULÜNÜ HAŞAA VE KELLA . YALANCI ÇIKARMAK İÇİN GELMEYİN. Sözüm üzerine alınması gereken herkesedir. Nefsim de buna dahil. Sağlıcakla Kalın…

31 Aralık 2010
217 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?