En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sihir Nedir?

Sihir Nedir?

Sihir Nedir?

Sihir ruhani varlıkların insan vücuduna bıraktıkları tasallut kısmına sihir denir.büyü ise  ruhani varlıklar aracılığı ile insanlar üzerine yapılan tılsımlarla ve çeşitli  gereçlerle yapılan etkili oluşuma büyü denir.

Malesef Günümüzde sihir ver büyü ile insanlara zarar vermeye, kötülükler yapmaya çalışan insanlar mevcut. Sihir ve Büyü binlerce yıldan beri bilinir  tarihi vardır. Peygamber efendimiz sav e bile yapmaya çalışmışlar ve allah a teala korumuştur.

Sihirin Çeşitleri:

1 Muhabbet Büyüsü ( Birbirini istemeyen insanların karşı cinslerin büyü ile zorla birbirine bağlamaları )

2 Ayırma Büyüsü Birbirlerini seven insanların çekemeyenler tarafından birbirine kötü göstermeye çalışılarak düşman hale getirilmesi )

3 Ölüm Büyüsü ( Ticaretinde sanatında yaptığı işinde başarılı olan insanların çevresindeki çekemeyenler tarafından sırf ölümüne diye yaptığı sihirler )

Daha birçok amaçla sihir yapan insanlar maalesef mevcuttur.

Sihir ve Büyüyü yapan insanlar ahiretlerini peşin peşin yakıp cenneti istemiyoruz cehenneme razıyız fermanlarını imzalamış oluyorlar. dinimiz de bunun yeri bu şekildedir.

Allah bu işleri yapandan yaptırandan bizleri muhafaza eylesin. AMİN

01 Kasım 2010
135 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?