En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

SİNÜZİT ve HACAMAT

SİNÜZİT ve HACAMAT

SINÜZIT OLDUĞUNUZU NERDEN ANLARSINIZ?

Aşağıda belirtilen bir veya birkaç belirti üzerinizde varsa yüksek ihtimalle sizde sinüzit hastasısınız. Ne kadar erken teşhis koyabilirseniz o kadar iyidir sizin için.
  • Uyuşukluk,çalışma isteksizliği ve depresyon dahil olmak üzere psişik semptomlar.
  • Tek taraflı veya komple burun tıkanıklığı
  • Koku alma bozukluğu
  • Baş ağrısı
  • Burun ve geniz akıntısı

 YORUMLARI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

 

 

SIZDE SINÜZIT BELIRTILERI MI  MEVCUT?

Sinuzit, alınboşluğu, çeneboşluğu ve burunboşluğundan birinin veya hepsinin iltihaplanmasıdır. Burunboşluğu boş bir alan olup yüzkemikleri ile burunarasındadır.Normal olarak alınboşluğu, burunboşluğu ve çeneboşluğu yeterince hava alır, fakat burunboşluğu etrafindaki  sümüksü deri burayi temiz tutmak için sümük salgılar ve bu sümük kanallarla boğaza akar. Şayet kanalarda tıkanma olursa bakteriler iltihaplanmaya sebep olur.
Kanalların kapanması, mukozanın şişmesi, üşütme, allerji, burunun ayırım duvarındaki eğiklikler, burundaki polipler veya çürük dişkökü burunboşluğunun tıkanmasına neden olurlar.

NEREDEYSE TÜM ILAÇLAR NEDEN SINÜZITE KARŞI BU KADAR ETKISIZ?

Bitkisel tedavi uzmanı Christina Strackman araştırmalara başlamadan önce uzun uzadıya doktorların tavsiye ettiği tüm tedavi yöntemlerinin neden bu kadar etkisiz kaldığını düşünerek yola koyuldu.
En pahalı ilaçları, antiniyotikleri ve tedavi yöntemlerini deneyen Christina, bunların sadece geçici bir rahatlama verdiğini gözlemledi.
Daha sonra baş ağrıları ve sinüzit yine nüksetti ve Christina sürekli olarak eczaneden yine geçici rahatlama için bu ürünleri almak zorunda kaldı.
Ve şu sonunda şu gerçeği gördü

ALIŞILAGELEN TEDAVI METOTLARI SADECE AĞRILARI VE SEMPTOMLARI YATIŞTIRIYOR. HIÇBIRI SINÜZIT SORUNUNU KÖKTEN ÇÖZMÜYOR.

İşte Sinüzit hakkındaki gerçekler
Yukarıda değindiğimiz gibi ağrılar baş bölgesinde iltihaplanmış ve şişmiş damarlar sonucunda meydana gelir. Akıntı ve ödem (şişme) sinüslerin havalanması ve temizlenmesinde aksama olur. Sinüs boşluklarının içerisindeki birikintiler mikroplarla iltihaba dönüştüğünde sinüzit hastalığı gelişmiş olur.
Ama asıl problem şurada
Uygulanan tedavi metotlarının hiçbiri şişmiş olan damarları normal ebadına küçültemiyor.
Yalnızca ağrıyan semptomlara konsantre olur. Kısa süreliğine de iyi bir çözüm sayılabilir (şayet bir getirisi olacaksa). Yalnız sinüziti sinüsleri küçültmeye yönelik bir yöntem izlemek yerine geçici olarak ağrıları dindirmek istiyorsanız sürekli olarak ilaçlar ve antibiyotikler satın almaya devam etmek zorunda kalacaksınız.

DOĞAL YÖNTEMLERLE SINÜZITI TEDAVI ETMEK

Ümitsizliğe kapılmanıza gerek yok. Sinüzitinizi tedavi etmenin ve ondan sonsuza dek kurtulmanın bir yolu var. Doğal yöntemleri evde uygulayacak, pahalı ilaçlara gerek duymayacaksınız. Bugünden itibaren yıllardır çektiğiniz sinüzite son vereceksiniz. Garanti ediyorum.

Lokman Hekimin zamanında uyguladığı bitkisel yöntemlerle sinüzit 15 günde kalıcı olarak tedavi edilmektedir.

 

İrtibat telefon:05304677147
Kahramanmaraş
08 Eylül 2013
359 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?