En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sperm Sayısını Arttıran Yöntem

Sperm Sayısını Arttıran Yöntem

Sperm azlığında dolayı çocuk sahibi olamayan bir çok çift vardır.Bir çok tedavi neticesinde sonuç alamayan kişiler hayal kırıklığına uğramakta ve artık çocuk olmayacak diye arama ümitlerini kaybetmektedirler.Bu problemi çözmek için bitkisel kürler olduğu gibi,çok eski ve başarılı sonuçlar veren yöntemler de vardır.İşte o yöntemlerden birisi de hacamattır.

Allah’ın izniyle şifasına vesile olduğumuz hasta sayısı 77 oldu.Bu tür problemi olan kardeşlerimiz hiç ümütsizliğe düşmesinler Allah dermanı olmayan bir dert vermemiştir.Araştırmaya devam etsinler.

Merkezimizde sperm azlığına yönelik çok etkili yöntemler kullanılmaktadır.Özellikle hacamatla çok büyük mesafeler alınmaktadır.Hacamat vücudumuzdaki toksinlerin dışarı atılmasını sağlayarak vücudun hormonal dengesini fabrika ayarlarına döndürmektedir.Bunu doğal sonucu olarak tüm vücut salgılarında normal bir işleyişe sesep olmaktadır.Sperm sayısını istenen düzeye getirmektedir.Şifa  Allah’tan vesile olmaya çalışıyoruz…

04 Ekim 2013
280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?