En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sülük Tedavisi Ödül Getirdi

Sülük Tedavisi Ödül Getirdi

Almanya’nın prestijli alternatif tıp ödülü, ilk kez bir Türk hekime, Dr. Özgür Cesur’a verildi.

Sivas’ın Zara ilçesinde dünyaya gelen ve 8 yaşında ailesiyle Almanya’ya giden Dr.Özgür Cesur’a ödülü, eklem ağrılarına sülükle bulduğu tedavi getirdi.

2008 yılında Tıp Fakültesi’nden mezun olan Cesur, Essen Kliniken Mitte’ kliniğinin jinekoloji bölümünde asistan doktor olarak göreve başladı.

Artroz, eklem ağrılarına karşı sülükle tedavi yöntemini Almanya’da ilk defa bilimsel çalışmayla kanıtlayan Dr.Cesur Hufeland Vakfı ile Holzschuh Vakfı tarafından organize edilen alternatif tıp ödülüne layık görüldü.

Baden-Baden kentinde yapılan törene Dr.Özgür Cesur’un annesi Gülizar, babası Ali Rıza, ablası Hürriyet, abisi Devrim ve arkadaşları katıldı. Cesur ailesi ödülün Avrupa’da yaşayan diğer gençleri başarılı çalışmalara imza atmalarına teşvik edeceğini ifade ederek çok mutlu olduklarını söyledi. Dr. Cesur sülüğün ağrı kesici yönü ve faydalı antibiyotik sağladığını anlattı.

Törende vakıf başkanları ödül sertifikasıyla 5 bin Euro ödülü Dr. Cesur’a takdim etti.

doğalhayat

11 Eylül 2013
316 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?