En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Tıbbi Masaj İle Sağlıklı Yaşam

Tıbbi Masaj İle Sağlıklı Yaşam

Tıbbi masaj nedir? Ne işe yarar ? Nasıl Uygulanır?

Tıbbi masaj ile sağlıklı yaşam mümkün müdür? Günümüz tıp verileri ve geleneksel tıp ekollerinin tespitleri harmanlandığında ortaya ortak bir kanaat çıkmaktadır.Bu ortak kanaat “Tıbbi masaj ile sağlıklı yaşam mümkündür” şeklindedir.Tıbbi masaj hastanın şikayetlerine göre, lokal ya da genel olabilmektedir. Hekim hastanın şikayetlerini dikkate alarak, gerekli bölgelere masaj uygulamasını talep eder. Tıbbi masaj yöntemiyle,sorunlu bölgeye yoğun bir kan akışı sağlanır. Bu yoğun kan akışı sayesinde sorunlu bölgede ciddi bir hareketlenme söz konusu olur. Kanın tedavi edici maddeleri aktif hale gelerek, sorunlu bölgede doğal bir iyileşme seyri başlar. Tıbbi masaj, doğal bir uygulamadır. Doktor nezaretinde yapılmalıdır. İşin ehli olmayan sertifikasız kişilere, gelişi güzel masaj yaptırma, sıhhat yerine zarar da verebilir.

Tıbbi Masaj Ne İşe Yarar ?

Tıbbi masaj öncelikle ağrılarınızın dinmesine ve eklemlerinizin rahatlamasına iyi gelir. Bel ağrıları, bel düzleşmesi, boyun fıtığı, bel fıtığı, diz ağrıları ve fiziksel bir çok problemde en doğal rahatlatıcı ve zararları kökünden giderici yöntem tıbbi masajdır. Tıbbi masaj ile bel fıtığı ve boyun fıtığı doğal olarak iyileşebilmektedir.

Tıbbi Masaj Nasıl Uygulanır ?

Hekim hastayı genel bir muayeneden geçirir. Muayene sonucunda hastaların şikayetleri de dikkate alınarak, lokal bölgeler üzerinde yoğunlaşılır. Tespit edilen problem çerçevesinde, hekim kontrolünde uzman bir massör, tespit edilen bölgelere masaj yapmaya başlar. Masaj tamamlandıktan sonra hekim hasta ile bir görüşme gerçekleştirir. Hekim gerekli önerilerde bulunarak hastayı yönlendirir.

Hekimzade Kahramanmaraş Şubemizde, Dr. Cuma SABUN öncülüğünde, Türkiye’nin en değerli uzman massörlerinden olan Salih KABA bir çok bedensel ve fiziksel problemlerinize 12 yıllık tecrübesiyle çözüm sunmaktadır.

Siz de ağrılarınıza, bel fıtığı ağrılarına ve boyun rahatsızlıklarına, bel kayması, skolyoz (Kamburluk), kulunç ağrılarına, bel kayması ağrılarına, siyatik sıkışmasına, kas spazmına, doğal bir yöntem olan, tıbbi masaj ile çözüm bulmak istiyorsanız buradan bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

 

06 Kasım 2018
359 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?