En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Unutkanlığın en büyük düşmanı

Unutkanlığın en büyük düşmanı

21. yüzyıl yaşam tarzı insanı hızlı yaşamaya endekslemiştir.Eskilerin bir ayda yaptığı işleri günümüzde iki günde yapar olduk beynimiz sayısız uyarıcı karşısında adeta şaşkınlık yaşıyor.

Beslenme alışkanlıklarımızın değişmesi de bizi oldukça olumsuz etkiledi.Yediğimiz yapay ürünler,hazır gıdalar ve GDO’lu ürünler canımızı okur oldu.Tüm bu olumsuz şartlar vücudumuzu inanılmaz dercede tahrip etmeye başladı,sonucunda tarif edilemez hastalıklara düçar olduk.

Bu hastalıklardan biri de unutkanlıktır.Unutkanlık daha çok beslenme tarzı ve aşırı uyarıcı bombardımanından kaynaklansa da asıl sebep haramlara bakmaktır.Öncelikle harama bakmaktan vazgeçmeliyiz.

Gelelim tıbbi tedavisine,bu işin en etkili tedavisi ve bir numaralaı unutkanlık düşmanı:HACAMATTIR.

Senede iki defa yapılacak olan hacamat unutkanlığınızı silip atacaktır.Hacamatsız kalmayın unutkanlık sizden uzak olsun…

 

Buradan “Harama Bakmak Hafızayı Zayıflatır” yazımızı okuyabilirsiniz.

Buradan”Hacamatın unutkanlığa faydası videosunu“izleyebilirsiniz.

11 Aralık 2013
333 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?