En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vücudumuzun Üzerimizdeki Hakkı:Hacamat

Vücudumuzun Üzerimizdeki Hakkı:Hacamat

Günümüz  insanının beslenme şekline bakıldığında büyük çoğunluğunun yapay ve hazır gıdalarla gününü geçirdiği görülmektedir.Evde yapılan yemeklerin büyük çoğunluğu da GDO lu ürünlerden elde edilen mahsüllerle temin edilmektedir.İnsanımızın büyük çoğunluğu da ne tükettiğinin farkında bile değil iş böyle olunca hastanelerdeki hasta sayısı gün geçtikçe artış göstermekte,kronik rahatsızlığı olan insan sayısı hızla artmakta,psikolojik kökenli rahatsızlıklar insanımızı adeta esir almakta ve daha sayılabilecek onlarca başlık….

 

-Peki neden böyle olur?

-Aldığımız  yapay gıdalar ve kimyasal ilaçlarda bulununan metaller ve koruyucu kimyasallar vücudumuzun hormonal dengesini bozuyor ve vücudun devir işlemi sekteye uğruyor.Savunma sistemi zaman içinde çöken vücudumuz kendini savunamıyor ve pes ediyor bunun sonucu olarak vücudumuzda atıklar oluşuyor ve artık vücudumuz bir çöp yığınına dönüşüyor.Kanımızda biriken bu pislikler atılmak üzere değişik tepkilere yol açıyor.Bu pisliklerin büyük çoğunluğu deri altına birikmekte ve orada atılmayı beklemektedir.Vücudun en büyük cephesi ve organı deridir.

-Peki bu pislikler nasıl atılabilir?

-Bir kısmı terleme yoluyla atılmakta ama büyük çoğunlu deri altında beklemekte ve atılamamaktadır.Ancak ve ancak hacamat yöntemiyle bu pis kanlar alınabilmekte  ve insan vücudunda hastalılara sebep olan bu pis kan insan vücudunda uzaklaştırılabilmektedir.Damardan kan vermekle bu işlem yapılamaz ancak ve ancak sünnet olan  hacamatla bu işlem yapılabilir.Vücudumuzun doğal hakkı olan hacamatla insan tekrar sağlığına kavuşabileceği gibi bir çok hastalığa önlem de alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?