İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

2022 Hacamat Takvimi

Anasayfa » 2022 Hacamat Takvimi

2022 yılı için hacamat takvimi istifadelerinize sunulmuştur. 2022 Hacamat Takvimi yıl içerisinde hangi günlerde hacamat yapılabileceği ile ilgili yol gösterici olacaktır. Hacamat olmaya karar verdiğinizde ilk bakacağınız yer 2022 Hacamat Takvimi olmalıdır. Takvimde sünnet olan hacamat günleri yeşil renk ile gösterilmiştir. Hacamat olmak istediğinizde öncelikli olarak bu günleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Sünnet hacamat günlerinde müsait olmayanlar diğer hacamat yapılabilecek günleri tercih edebilirler. Hacamat yapılabilecek diğer günler mavi renk ile işaretlenmiştir. 2022 Hacamat Günleri içerisinde sadece bir gün Altın Hacamat Günü olarak tespit edilmiştir. Takvimde kırmızı alanlar hacamat yasak olan günleri belirtmektedir.

2022 Hacamat Takvimi

2022 Hacamat Takvimi incelendiğinde sünnet hacamat günleri şunlardır:

2022 Ocak Sünnet hacamat Günleri :

20 Ocak Perşembe günü sünnet olan hacamat günüdür. Hacamat yapılabilecek diğer günler takvimde mavi renk ile işaretlenmiştir. Önceliğiniz sünnet hacamat günleri olmalıdır. Çarşamba ve Cuma günleri hacamat yapılmamaktadır.

2022 Şubat Sünnet hacamat Günleri:

20 Şubat Pazar ve 22 Şubat Salı günleri sünnet hacamat günüdür. Şubat ayı içerisinde hacamat yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle bu günler için randevu almanızı tavsiye ederiz. Bu günlerde müsait olmayanlar 2022 hacamat takviminde diğer hacamat yapılabilecek günlere bakabilirler.

2022 Mart Sünnet Hacamat Günleri:

20 Mart Pazar ve 21 Mart Pazartesi günleri sünnet hacamat günleridir. Özellikle bahar aylarının başlaması bu günlerde hacamatın faydasını en üst düzeye çıkarmaktadır. Bu günlerde müsait olamayanlar diğer hacamat günleri için bizden randevu alabilirler.

2022 Nisan Sünnet Hacamat Günleri :

18 Nisan Pazartesi günü bahar aylarında hacamat yapılabilecek en iyi gün olarak görünmektedir. 18 Nisan sünnet hacamat günüdür. Bu günü iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. 18 Nisan’da müsait olmayanlar diğer günler için 2022 hacamat takvimine bakabilirler.

2022 Mayıs Sünnet Hacamat Günleri :

22 Mayıs Pazar günü sünnet hacamat günüdür. Sıcakların başladığı bu günlerde iyi bir hacamat sıcağın zararlarını azaltacaktır. Yaza hazırlık sayılabilecek tarama hacamatınızı bu tarihte yaptırmanızı tavsiye ederiz. Diğer günler için hacamat takvimine bakabilirsiniz.

2022 Haziran Sünnet Hacamat Günleri :

16 Haziran Perşembe ve 20 Haziran Pazartesi sünnet hacamat günleridir. Sıcakların etkili olduğu bu günlerde hacamat çok fayda sağlayacaktır. Bu günlerde hacamat olma fırsatı bulamayanlar, hacamat takvimini inceleyerek diğer günler için hacamat randevusu alabilirler.

2022 Temmuz Sünnet Hacamat Günleri :

18 Temmuz Pazartesi günü sünnet hacamat günüdür. Yine sıcakların daha etkili olduğu bu aylarda hacamat daha da önem kazanmaktadır. Sıcaklarla mücadele etmenin etkili yöntemlerinden biri de hacamattır. Sıcakların bunaltıcı etkisinden kurtulmak için hacamatı tercih edebilirsiniz.

2022 Ağustos Sünnet Hacamat Günleri :

15 Ağustos Pazartesi günü sünnet hacamat günüdür. Özellikle çalışanların tatile çıktığı bu günlerde hacamat olmak bir fırsattır. Çalışma hayatından dolayı hacamat olmaya fırsat bulamayanlar tatili hacamat için de değerlendirebilirler. Ağustos ayında hacamat yapılabilecek diğer günler için takvimi inceleyebilirsiniz.

2022 Eylül Sünnet Hacamat Günleri :

Eylül ayı içerisinde altın hacamat günü bulunmaktadır. 2022 hacamat takvimi incelendiğinde sadece bir gün altın hacamat günü olduğu görülmektedir. 13 Eylül Salı günü altın hacamat günüdür. Bu gün hacamat yapılabilecek en iyi gündür. 2022 yılı içerisinde hiç hacamat yaptırma imkanınız yoksa en azından 13 Eylül tarihini değerlendirerek hacamat yaptırmanızı tavsiye ederiz. 15 Eylül Perşembe günü de sünnet hacamat günüdür. 13 Eylül ve 15 Eylül hacamat yaptırmak için çok ideal günlerdir.

2022 Ekim Sünnet Hacamat Günleri :

13 Ekim Perşembe günü sünnet hacamat günüdür. Ekim ayı içerisinde hacamat yaptırmak isteyenler özellikle 13 Ekim Perşembe gününü tercih edebilirler. Diğer hacamat günleri için hacamat takvimine göz atabilirler.

2022 Kasım Sünnet Hacamat Günleri :

13 Kasım Pazar ve 15 Kasım Salı sünnet hacamat günleridir. Kasım ayı içerisinde en iyi hacamat yapılabilecek günler 13 ve 15 Kasım günleridir. Bu günleri hacamat için tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Diğer günler için 2022 hacamat takvimine göz atabilirsiniz.

2022 Aralık Sünnet Hacamat Günleri :

11 Aralık Pazar ve 13 Aralık Salı sünnet hacamat günleridir. 2022 yılının en son sünnet hacamat günleridir. Bu günleri hacamat olmak için değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Diğer hacamat günleri için 2022 Hacamat Takvimi size yol gösterici olacaktır.

Bu çalışmamızda 2022 Hacamat Takvimi, 2022 Hacamat Günleri, 2022 Altın Hacamat Günleri ve hacamat yapılabilecek diğer günler hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız istifade etmişsinizdir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi almak için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.