İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kahramanmaraş Hacamat

Kahramanmaraş Hacamat

Kahramanmaraş hacamat uygulamasında çevre illerde en iler düzeyde olan bir ildir. Özellikle klinik anlamda resmi olarak hacamat hizmeti veren Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi oldukça tercih edilen bir merkezdir. Maraş hacamat uygulamaları konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Tecrübe bu işte önemli olduğu gibi uzman kişilerce yapılması da önemlidir. Dr. Cuma SABUN Maraş hacamat ihtiyacına hem tecrübesi hem de uzmanlığı ile cevap veren bir kişidir.

Kahramanmaraş Hacamat Merkezi Nerededir ?

Kahramanmaraş hacamat merkezi, Abdulhamithan Camii civarındadır. İletişim bölümünden özel olarak lokasyon isteyebilirsiniz. Hacamat hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Maraş hacamat merkezi temizlik ve hijyen konusunda da oldukça titizdir. Hacamat öncesi ve sonrası hem ortamın hem de hacamat yapılacak olan bölgelerin temizliğine azami dikkat etmektedir.

Maraş hacamat merkezi olarak, hacamat yaptıran tüm ziyaretçilerimize hacamat sonrası uymaları gereken perhizler hakkında bilgi veriyoruz. Hacamat öncesi de bilgi almak isteyenlere gerekli açıklamalarda bulunuyoruz.

Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi, sadece Kahramanmaraş’a değil, çevre illerden gelen ziyaretçilere de hacamat ve sülük hizmeti sunmaktadır.

Maraş Hacamat Merkezi olarak, Pazartesi, Salı, Perşembe ve Pazar günleri, hacamat takvimine uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Hacamat yaptırmayı planlıyorsanız, web sitemizden hacamat günlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

16 Kasım 2023

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?