En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Son Hacamat Tarihiniz Geçmesin

Son Hacamat Tarihiniz Geçmesin

Hacamat yapılmayan her yıl kişi için büyük bir kayıptır.Her yıl kirli kanların oranı artmaktadır.Bu kanlar en kısa zamanda dışarı atılmazsa vücutta birikim yapmaktadır.Biriken katılaşmış ve kirlenmiş kanlar tedavisi mümkün olmayan hastalıklara sebep olmaktadır.Dikkat edin kötü hastalıklara yakalanmadan hacamatınızı yaptırın.

Son hacamat tarihiniz geçtikten sonra yapılacak çok şey kalmamaktadır.Siz siz olun son hacamat tarihinizi geçirmeyin aksi durumda kronik hastalıklar yakanızdan düşmeyecektir.

16 Şubat 2014
380 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. mehmet dedi ki:

    sağlıklı olduğunu sanan kişilerede tavsiyem yılda iki defa hacamat yapmalarıdır.anlayacaklarki bazı rahatsızlıkları varmış ama alışmışlarda farkında değillermiş onu anlıyacaklar.ben yaptırdım değişimleri fark ettimki üzerimde müzminleşmiş ne rahatsızlıklarım varmış farkında değilmişim.örneğin yıllardır sırt üstü yatamadığımı fark ettim.gece iki defa idrara kalktığımı fark ettim.yokuş,merdiven çıktığımda kaval kemiklerimin ağrısını fark ettim,ayağıma yatakta giren krampları farkettim.unutkanlığımın başladığını farkettim.canlılığımın eksikliğini farkettim.sağlıklı olduğumu sandığımı ama yanıldığımı farkettim.yılda iki defa hacamat yaptırdım yaşadığımı farkettim.hastalığı hastalanmadan fark edin hacamata gidin.şifalı bir yaşam

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?