Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatın Kan Dolaşımına Faydası

Hacamatın Kan Dolaşımına Faydası

Vücudumuzdaki kirli kanlar dışarı atılınca vücudumuz hemen yeni kan üretimine başlayacaktır.Tıkanmış olan kılcal damarların açılması kan sirkülasyonunu  olumlu yönde etkileyerek kendinizi daha güçlü hissetmenize sebep olur.

Hacamatla atılan pis kanların yerine gelen yeni kan daha akışkan ve diri kandır.Arabanın yağını değiştirince araba daha sıhhatli çalışmakta ve yol almaktadır,aynen onu gibi de yenilenen kanımız bizi daha sıhhatli ve dinamik hale getirmektedir.

Hacamatla yenilenen kanınız sizi kıpır kıpır yapar bir mutluluk bir neşe duyarsınız,yaşama heyacanı sarar sizi işte bu dersiniz,yeniden doğmuş gibi hissedersiniz kendinizi.Bu kurduğum cümleleri hep hacamat olanlardan duyduğum için buraya yazıyorum özellikli kafa hacamatı yaptırıp da migrenden kurtulan bir çok hasta bu tabirleri kullanmıştır.

Hacamat kan dolaşımınızı en iyi hale getirir,bu yüzdendir ki kendinizi daha neşeli ve daha dinç hissedersiniz.Kan dolaşımı düzelince bir çok problem ortadan kalkıverir.Vücudumuz normal işlediği zaman başka bir şey yapmaya gerek siz vücudunuza güvenin o üzerine düşeni yapar.Allah onu iyi şekilde dizayn etmiş yeter ki sen o sistemi bozma….

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.