Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamattan Çıkan Kan İncelendi

Hacamattan Çıkan Kan İncelendi

Ben bir Nautorapth ve beslenme uzmanı olarak,hastalıkların bir bütün tedavisinde bilimsel araştırmalardan sonra,antik sanat tedavisi olan hacamat karşısında oldukça şaşırdım.

Oldukça büyüleyici olan bu yöntemle elde edilen kanları inceleme merakı uyandı ve çalışmalarıma başladım.Çalışmalarımı karanlık alan ve açık alan mikroskobu altında analizlerle devam ettirdim.

Bu çalışma bende şüphe uyandıran bir çok alanı aydınlattı ve şüphelerimi giderdi.Işık alan mikroskop altında kuru katmanlı kan örneğinde sürekli toksik metaller ve kimyasallar,yüksek kontrasyonlarda hem bakteriyel hem de parazitel birikinti  olduğu gözlemlendi.

                                                                  

 

Karanlık  Proteinous Mikroskobu altında incelme yapılırken canlı kan örneği görüldü. (Bunlar daha çok beslenme tarzına bağlı pişmiş yemek içeren ve tam sindirilmemiş,enzimden yoksun kanlar.)

www.islamihacamat.com

 

 

Rouelaux ve Fibrin (Kırmızı kan hücreleri ve inflamatuvar proteinlerin bu oluşumu aşırı asidik ve enfekte olan kanlar her hacamat kanında mevcut görüldü)

 

 

Karanlık mikroskop altında yapılan incelemelerde kılcal damarlardan dışarı doğru atılmak istenen serbest dolaşımlı özgür kırmızı hücreler dikkat çekicidir.Bunlar tosinler ve patojenlerin dışarıyı aramasını sağlıyor.Nötrofil olarak bilinen beyaz dalgalı kan hücreleri de dikkata şayandır.

 

 

Işık alan mikroskop altında kurumuş kan örneğinin kenarında görünen metallere dikkat edin.(Kalın ve yoğun gri olan yerde aşırı miktarda metal biriktiğini gösteriyor.)

 

 

Dejaneratif süreçler ışık alan mikroskobu (Burada görülen beyaz göller damar sistemi ile dokuların iltihaplandığı gösteriyor.)Aterosklerotik  plaklarıntoksik metaller ve kolestrol barındırdığını gösteriyor.

 

Kuru katmanlı kan örneği ışık alan mikroskop altında incelendiğinde resimdeki gibi görülmesi gerekmektedir.Beyaz göller ve toksik metaller,siyah ve gri çizgiler olmayacak.Orantılı düzgün ince kesikler düzenli kenar çizgisi olmalıdır.

 

 

Hacamatla çıkan kanlarda bu özellikler gözlenememiş daha çok bozuk ve kirli kanlar vücuda zarar verici içerik barından kanlar gözlemlenmiştir.

Kaynak:David Parker ND TARAFINDAN ICS Dergisi

Bu yazı” www.islamihacamat.com “için Erdoğan ATÇILI tarafından derlenmiştir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. miray dedi ki:

  Inceleme imkanim olmasini bende cok isterdim.merak ettigim birseydi.tesekkurler.

  1. Yönetici dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz

  2. Yönetici dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz….

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.