İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hırçın çocuklar için hacamat

Hırçın çocuklar için hacamat

Hacamatın faydalarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Doktorlarının hacamat yapmaya başlaması, hastanelerde hacamat ile ilgili alanların oluşturulması hacamata olan ilgiyi arttırmanın yanında, hacamat ile ilgili araştırmaların da yaygınlaşmasına sebep olmuştur. Yapılan araştırmalarda hacamatın faydalarına dair yüzlerce makale, bilimsel rapor ve araştırma sonuçları yayımlandı. Son araştırmalarda hırçın çocuklar üzerinde hacamatın faydalı olabileceği öngörülmüştür. Konu ile ilgili araştırmalar devam etmektedir.

Kahramanmaraş Hacamat Merkezi olarak bilinen Dr. Cuma Sabun Muayenehanesinde çalışan Dr. Cuma SABUN konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu :

Hırçın çocuklar hacamat ile sakinleşmektedir. Vücuttan kirli kanların alınması bedende bir rahatlamaya sebep olmaktadır. Bedeni rahatlama ruhi rahatlamaya da sebep olmaktadır. Nedeni bilinmeyen veya keşfedilemeyen çocuk ağlamalarında hacamat çok büyük fayda sağlamaktadır.

Çocuklarda hırçınlık aslında anne karnında iken başlamaktadır. Annenin yedikleri ve annenin psikolojik durumu bu olay üzerinde çok etkindir. Günümüzde tüketilen ürünlerin doğallıktan uzak olması, tüketilen ürünler üzerindeki ilaç kalıntıları vb. durumlar anne karnındaki çocukta olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Doğumların sezaryen ile olması da hırçın çocuk olayında etkilidir.

Çocukta biriken ilaç kalıntıları ve kimyasallar hırçınlığa sebep olabilmektedir. Hacamat ile bu biriken kimyasallar vücuttan arındırılır. Üç farklı zamanda yapılacak olan hacamat seansları ile çocuğun bedeni zararlı kimyasallar ve kirli kanlardan arındırılır. Bu arınma işlemi hırçın çocukta gözle görülürü büyük değişimlere sebep olur.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için Dr. Cuma SABUN ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?