İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kahramanmaraş’ta hacamat

Kahramanmaraş’ta hacamat

Türkiye’nin madalyalı şehri Kahramanmaraş’ta hacamat ve sülük uygulaması yaptırmak isteyenler güzide şehrimizin ve tüm çevre iller de dahil olmak üzere en tecrübeli hacamat merkezi olan kliniğimize herkesi bekleriz.

Yıllarca Kahramanmaraş merkezde Abdulhamit Han Cami yakınında hizmet veren Hacamat merkezimiz Hekimzade adıyla yaklaşık 10 yıldır hizmet veriyor. Kahramanmaraş ve çevre illerden yoğun ilgi gören merkezimiz uygulama yaptıran binlerce kişiden teşekkür ve dua almaya devam ediyor.

Hangi hizmetlerimiz var?

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları hakkında kanun çıkmasında bilgi olarak kaynaklık yapmış olan merkezimiz, hacamat ve sülük konusunda da ehil olmayan ellerin faydasından çok zararlı olabileceğini de bir çok makalesinde belirtmiştir.

Kahramanmaraş Onikişubat merkez ilçesinde hizmet veren kliniğimiz Dr. Cuma Sabun ile yaklaşık 1.5 yıldır da biorezonans ve alerji tedavileri konusunda çok başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor .

Bu yöntem Sağlık Bakanlığı’nın biofeedback olarak ifade ettiği, halk arasında ise biorezonans olarak bilinen, 1 saatte sigara bırakılabilen ve bedenden çıkmaz diye bilinen alerjileri tedavi edebilen bir sistemi de Kahramanmaraş’a kazandırmıştır.

Maraş ve çevre illerden hacamat, sülük, bağımlılık tedavisi ve alerji konularında güvenle tercih edebileceğiniz Dr. Cuma Sabun Muayenehanesi hizmetinizdedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?