İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

26 Defa Kızılay’a Kan Verdim

26 Defa Kızılay’a Kan Verdim

S.a. Ehdeayn ve Kâhil noktalarından Ocak 2012′de hacamat yaptırdım. Bu arada sağlıklı birisiyim. Başta epey düşünmüştüm. Bir şeyi bilmek var bir de bizzat kendinizin yaşaması aynı şey değil.

Özellikle Ehdeayn noktası beni çok düşündürdü oysa sünnet olduğunu bilmeme rağmen hem endişelendim hem de korktum açıkçası. Kendim Kızılay’a yirmialtı defa kan verdim. Halen de veriyorum. İkisi arasındaki farkı da çok merak ediyordum.

Kızılaya her kan verişimde, bir hafiflik hissediyordum. İş stresi en ufak bir şeye sinirleniyor, geriliyordum, bu durum başımı ağrıtıyordu. Hatta bazen insanları üzdüğüm için sakin kafa düşününce de üzülüyordum. Hacamat olduktan sonra bana söyledikleri gibi hakikaten rahatladım, eskisi gibi basit şeylere sinirlenmiyorum, boş yere kafayı ufak tefek şeylere takmıyorum ayrıca aynaya bakınca yüzümde ayrı bir tazelik görüyorum.

Dostlarıma tavsiye ettim. İnşallah nisan ayında tekrar bir hacamat olma niyetim var. Yaşadıklarımın faydalı olabilmesi ümidiyle, herkese hayırlı ve sağlıklı günler dilerim.

Sadrettin Bey’e bu güzel yorumu için teşekkür ederiz.

27 Şubat 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?