İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Diz ve eklem ağrılarında hacamat

Diz ve eklem ağrılarında hacamat

Diz ve eklem ağrılarında hacamat oldukça başarılı ve kendini kanıtlamış bir uygulamadır. 40’lı yaşlardan sonra hem erkeklerde hem de kadınlarda diz ve eklem ağrıları kendini hissettirmeye başlıyor. Ağrıların temel sebeplerinden birisi birikmiş kirli kanlardır. Doktorun veya uzman hacamat ustasının hastanın şikayetine göre belirleyeceği bölgeden çekilecek kirli kanlar, hastanın anında rahatlamasına sebep olacaktır.

Eklem ve diz ağrılarının dışında sırt ve boyun ağrılarında da hacamat oldukça yararlıdır. Düzenli olarak yaptırılacak hacamatlarla boyun ve sırt ağrılarından kurtulmak mümkündür. Kahramanmaraş ve çevre illerden hacamat yaptırmayı düşünüp te endişe yaşayanlar, Dr. Cuma SABUN ile görüşüp gerekli bilgiyi alabilirler. Buradan Dr. Cuma SABUN ‘la iletişime geçebilir ücretsiz olarak hacamat ve sülük uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diz ağrılarında hacamat uygulaması ile eş zamanlı sülük uygulamasının yapılması faydayı üst seviyelere çıkaracaktır. Sülük uygulamasında vücuda gönderilen sıvılar hem tedavi edici hem de ağrıları dindirici özellik göstermektedir. Sülük ve hacamat ikilisi diz ve eklem ağrılarında harika bir yöntemdir. Hacamat diz ağrılarına kalıcı bir fayda sağlar. Tabi bir uygulamada kalıcı fayda elde etmek mümkün değildir. Eklem ve diz ağrılarında kalıcı fayda elde etmek için hacamat uygulamasını bir kaç defa tekrar etmek gerekir.

Hacamat uygulaması hem maddi hem de manevi arınma sağlar. Hacamat yaptıranlar mutlaka bedenlerinde bir hafiflik hissederler. Hacamat yaptırmadan önce mutlaka hacamat öncesi yapılması gerekenleri okumanızı tavsiye ederiz. Hacamat uygulamasından sonra da uyulması gereken perhizlere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hacamat uygulamasını mutlaka deneyimli kişilere yaptırın. Sertifikalı ve hacamat işinde uzman olan doktorlar tercih edilmelidir. Resmi izinleri alınmamış, ehliyetsiz yerlerde hacamat yaptırmanın sakıncaları olabilir. Hacamat uygulamasından en büyük faydayı sağlamak için bahsettiğimiz kurallara uymanız gerekmektedir. Eklem ve diz ağrılarında hacamat uygulamasının faydaları hakkında daha fazla bil edinmek için Dr. Cuma Sabun ile iletişime geçebilirsiniz.

20 Kasım 2021

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Mevlüt Aykılıç dedi ki:

  Hacamat büyük sağlık…
  Sülük çok büyük sağlık…
  🍁 Diş eti iltihaplarından sülük tedavisi ile kurtuldum.
  Sinüzit, omuz ağrıları,karaciğer,akciğer sıkıntılarından kurtuldum, elhamdulillah.
  Şimdi sıra diz ağrılarımda…

  1. Dr. Cuma SABUN dedi ki:

   Geçmiş olsun, ne güzel şifalar olmuş.

 2. Kamil Ozberk dedi ki:

  Menisküs yırtığı için hacamat faydalı olur mu?

  1. Dr. Cuma SABUN dedi ki:

   faydalı olur

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?