İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Biofeedback Terapi Nedir? Nasıl Yapılır?

Biofeedback Terapi Nedir? Nasıl Yapılır?

Biofeedback terapi uygulaması son zamanlarda en popüler yöntemlerden biri olmuştur. Bu terapinin çokça tercih edilmesinin , bu yöntemden alınan başarıya bağlı olduğu bilinmektedir. Biofeedback terapi, daha çok alerji problemi yaşayan kişilerde uygulanmaktadır. Vücudun dengeli bir şekilde çalışmasını engelleyen alerjenler, vücutta kaldıkça bedenin normal işleyiş düzenini bozmaya devam etmektedir. Vücutta istenmeyen frekans dalgaları oluşturarak, vücudun olumsuz tepki vermesine sebep olan alerjen maddeler, Biofeedback uygulaması ile kontrol altına alınmaktadır.

Biofeedback Terapi ile Alerji Nasıl Tespit Ediliyor?

Daha önceden cihaza tanımlanmış olan alerjiye neden olan maddeler, cihazın çalışması ile birlikte vücutta tarama yapmaya başlar. Alerjiye neden olan maddenin yaydığı frekans cihaz tarafından tespit edilir, bu frekans “Quitt biofeedback “ yöntemi ile tersine çevrilir. Cihaz düşük seviyedeki elektromanyetik sinyaller ile tersine çevrilmiş olan frekansları vücuda geri iletilir.

Biofeedback ile Neler Yapılır ?

Bedende alerjiye neden olan maddenin, patolojik frekans kodu “Quitt biofeedback “ yöntemi ile hücre hafızasından silinir. Böylece bedenin sağlıklı işlemesi sağlanarak, bağışıklık sistemi güçlendirilir. Bağışıklık sisteminin daha sağlıklı çalışması ile birlikte; kaşıntı, öksürük, hapşırma, yorgunluk, bağırsak sıkıntıları, kabızlık ve bazı besinlerin tüketiminde yaşanan ani sıkıntılar giderilmiş olur. Biofeedback terapi yöntemi ile gündelik hayatınızda karşınıza çıkan birçok olumsuz durum giderilmiş olur.

Biofeedback ile neler yapılır;

  • Alerjiye neden olan etkenler etkisiz hale getirilir
  • Beden sağlığınız normalleşir
  • Alerjiye sebep olan gıdaları rahatlıkla tüketebilir hale gelirsiniz
  • Sigara, alkol, Kahramanmaraş otu gibi bağımlılık yapan maddelerden kurtulmayı sağlar
  • Hücre hafızasında kayıtlı olup, alerjiye sebep olan kodlar silinir

Kısaca Biofeedback Terapi ile hayatınız normal seyrinde devam eder. Daha önce sizi rahatsız eden alerjiye sebep olan etkenler, bu uygulamadan sonra sizi bir daha rahatsız edemeyecektir. Daha fazla bilgi almak için Kahramanmaraş Dr. Cuma Sabun Muayenehanesi‘ ni ziyarete edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

 

24 Kasım 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?