İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hacamat en çok kimlere fayda sağlar ?

Hacamat en çok kimlere fayda sağlar ?

Hacamat uygulaması her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Hacamat yaptırmak isteyenler ise faydalı olabilecek bilgilere erişmeye çalışmaktadır. Hacamatın faydaları ile ilgili daha önce yayımlamış olduğumuz makalelere göz atılabilir. Yine de cevabını bulamadığınız veya merak ettiğiniz konular olursa yorum bölümünden bize ulaştırınız, o konu ile ilgili de çalışma hazırlayıp yayımlayalım. Hacamat en çok kimlere fayda sağlar ? başlıklı yazımıza gelince, şunları ifade etmekte fayda vardır. Bu yazımız daha çok hacamat yaptırmak isteyip te bir çok konu hakkında merakı veya şüphesi olanlar için faydalı olacaktır.

Hacamat yaptırmak istiyorum bana ne faydası olacak ?

Hacamat deri altında birikmiş kirli kanların küçük çizikler açılarak, vakum yöntemi ile dışarı alınması işlemidir. Hacamat öncelikle bir arınma işlemidir. Hacamat ile bedeni arınma mümkündür. Hem maddi hem de manevi arınma için hacamat çok ideal bir uygulamadır. Yıllarca yediğimiz içtiğimiz gıdaların içerisinde var olan ağır metaller, zamanla vücutta birikmektedir. Vücutta belli birikime ulaşan bu ağır metaller hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Ağır metaller deri altında biriken kirli kanlar ile dışarı atılmak istenir. Bazen vücudunuzda bir kaşıntı hasıl olur. Kaşınan yeri kanatıncaya kadar kaşımak istersiniz, kanayınca da rahatlarsınız. İşte bu kanatma işlemi de küçük bir hacamattır. Yine deri üzerinde ortaya çıkan sivilceler, çıbanlar veya alerjiler çoğunlukla bu biriken ağır metaller ile ilgilidir. Bu biriken ağır metalleri en basit yöntem olan hacamat ile dışarı atabilirsiniz.

Hacamat kimlere fayda sağlar ?

Bedeninizi ağır metallerden arındırmak veya arınmasına yardımcı olmak için hacamat bulunmaz bir nimettir. Ağır metaller yorgunluk, stres, uygu bozukluğu, alerji gibi onlarca olumsuz duruma sebep olmaktadır. İşte bu olumsuz saydığımız durumları ortadan kaldırmak istiyorsanız hacamat yaptırmanız çok yerinde olacaktır.

Hacamat yaptırmak kimlere daha çok fayda sağlar ?

  • Baş ağrısı, migren gibi şikayeti olanlar
  • Eklem, bel fıtığı, boyun fıtığı, boyun düzleşmesi gibi şikayetleri olanlar
  • Romatizma, kireçleme, damar tıkanıklığı gibi şikayeti olanlar
  • Uyku bozukluğu, yoğun stres, psikolojik takıntılar gibi sorunları olanlar
  • Sperm kalitesi düşük, çocuk sahibi olmakta zorlananlar
  • Yüksek tansiyon, damar sertleşmesi gibi sorunu olanlar
  • Daha genç görünmek ve cildini güzelleştirmek isteyenler

Bu listeyi arttırmamız mümkündür, lakin yazıyı uzatarak sıkıcı olmasını engellemek için burada sonlandırıyoruz. Daha çok bilgi için sitemizde hacamat ile ilgili aramalar yapabilirsiniz. Bu bilgilerin derlenmesinde Dr. Cuma SABUN‘dan yararlanılmıştır. Katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Kahramanmaraş ve çevre illere hacamat hizmeti sunan Dr. Cuma SABUN Muayenesi hafta içi Çarşamba ve Cuma hariç tüm günler de hizmet vermektedir. Merak ettiğiniz sorular için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

13 Ağustos 2022

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?