İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hacamat Yaptırmam Gerektiğini Nasıl Anlarım ?

Hacamat Yaptırmam Gerektiğini Nasıl Anlarım ?

Gün geçtikçe artan kimyasal madde kullanım oranı, insan bedenini adeta bir çöplüğe çevirmiş durumdadır. Tükettiğiniz gıdalar üzerinde var olan kimyasallar, vücudunuzdan öyle hemen kolayca atılamıyor. Biriken kimyasallar zamanla karaciğer, böbrek ve akciğer gibi önemli organları tahrip etmeye başlamaktadır. Bu tahribatlar sonucunda da değişik hastalıklar ve şikayetler boy göstermeye başlamaktadır. Eğer siz de de aşağıdaki şikayetler başladıysa zaman kaybetmeden bir hacamat merkezine giderek hacamat yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hacamat yaptırmam gerektiğini nasıl analarım ? diyorsanız işte size bazı kıstaslar:

  1. Hantallık : Bir şey yapmak istememe, yavaşlık
  2. Tembellik: İşlerin daha zor hale gelmesi, işten kaçma, uğraşmama durumu
  3. Uyumakta zorluk: Uyku problemi, uykuyu tam alamama , uykusuz kalma, dinlenememe
  4. Kabus görme: Son zamanlarda sıkça kabus görme, rüyada korkunç şeyler görme, korkarak uyanma
  5. Odaklanamama: Bir iş yaparken o işe odaklanamama, dikkatsizlik, dikkat dağınıklığı
  6. Unutkanlık: Yapılacak işleri unutma, isim hatırlamada zorluk çekme, nesnelerin adını zor hatırlama
  7. Tansiyon problemi: Yüksek tansiyon, tansiyonu düşürmek için kimyasal ilaç kullanımı , haftanın çoğu günlerinde yüksek tansiyon değerleri
  8. Sinirlilik: Asabiyet, her şeye kafayı takma, çabuk kızma, öfkeli olma halinin uzun sürmesi
  9. Hazımsızlık: Yemekten sonra hazımsızlık durumu, karında şişkinlik hissi, kabızlık ya da aşırı ishal durumu
  10. Baş ağrısı: Geçmeyen baş ağrısı, migren ve benzeri geçmeyen ağrılar.

Yukarıdaki durumlardan birini ya da bir kaçını yaşıyorsanız, son hacamat tarihiniz geçmiştir. En kısa zamanda uygun hacamat günlerini takip ederek , işinin ehli uzman bir doktora hacamat yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hacamat takvimine uygun bir şekilde doğru zamanda yapılmış bir hacamat ile yukarıdaki problemlerin bir çoğu ortadan kalkmaktadır.

Yıl içerisinde zaman zaman kendinizi kontrol edin eğer yukarıda sayılan şikayetleriniz devam ediyor ise yılda en az iki defa hacamat yaptırın. Altı ayda bir yaptıracağınız düzenli hacamat ile bir çok şikayetinizin ortadan kalktığını ya da azaldığını müşahede edeceksiniz.

Kahramanmaraş hacamat merkezi, hacamat sertifikalı alanında uzman, Dr. Cuma Sabun ve uzman ekibiyle hem hacamat hem de masaj alanında hizmet sunmaktadır. Hacamat yaptırmak istiyorsanız daha detaylı bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz. Hacamat hizmeti alabilmeniz için önceden irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Doktorla gerekli ön görüşmeyi yaptıktan sonra , hangi bölgeye kaç kupa hacamat yapılacağına doktor karar vermektedir. Hayırlı şifalar temennisiyle, sağlıcakla kalın…

20 Kasım 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?