İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kafa hacamat noktaları ve kafaya hacamat yaptırmanın faydaları

Kafa hacamat noktaları ve kafaya hacamat yaptırmanın faydaları

Hacamat vücudumuzda hastalıklara sebep olan kirli kanın özel kupa yardımıyla dışarı atılması işlemidir. Hacamat vücutta hangi bölgede yapıldığına bağlı olarak iyi geldiği hastalıklar değişmektedir. Hacamat vücut tarafından doğal yollarla dışarı atılamayan ağır metaller, uzun süre ilaç kullanımından kaynaklanan ilaç atıkları ve toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olmaktadır.

Kafa hacamat noktaları

Vücudun her bölgesinde olan hastalıklar için ayrı bir fayda sağlayan kafa hacamat noktaları oldukça önemlidir. Kafa hacamat noktalarına hacamat tedavisi uygulanması mutlaka anatomi bilgisine sahip bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Alanında uzman doktor tarafından yapılmayan hacamat tedavisinde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılması mümkündür. Kafa hacamatında tedavi noktaları akapuntur bölgeleridir. Kafa hacamatında Akapuntur bölgeleri tüm zihinsel faaliyetlerin sürdürüldüğü bölümlerdir. Bu bölgelere hacamat yaparak hafıza, konsatrasyon, unutkanlık gibi problemlerinizden kurtulmanız mümkündür. Kafa hacamat noktalarına yapılan tedavi ortalama 2-3 seansta tamamlanmaktadır. Uygulamanın yeri hastalığa ve tedavi yöntemine göre değişkenlik göstermektedir.

Kafa Hacamatının Faydaları

Yaşamınızda size zorluk çıkartan problemler genellikle zihinsel sorunlardan kaynaklanmaktadır. Kafa hacamatı yaparak zihinsel sorunlarınızdan kurtulmanız mümkündür. Kafa hacamat noktalarına hacamat yapılırken saçlarınızı kestirmenize gerek yoktur. Kafa hacamatının başlıca faydaları; Konsatrasyon eksiklikleri, unutkanlık, hafızayı güçlendirmek, psikolojik sorunlar, sürekli uykulu hissetme hali, yorgunluk.

Kafa Hacamat Bölgelerinden Tedavi Nasıl Yapılır?

Kafa hacamatı yapılırken en önemli kafa hacamat noktaları cankurtaran sünnet noktaları ve kulak arkalarıdır. Tedavi 2-3 seansta tamamlanmaktadır. Bu tedavi yönteminin uzman hekim kontrolünde yapılması gerekmektedir. Uygulama sonrasında hem psiklojik hem de fiziksel anlamda kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Hastalık durumunuz hedef alınarak tedavi uygulandığından olumlu etkileri oldukça yüksektir. Kafa hacamat noktalarından, hacamat uygulaması yaptıran kişiler seanstan 1 gün sonra kendilerini zinde ve dinç hissettiklerini söylemiştir.

Kafa Hacamat Bölgelerinden Yapılan Hacamatla Sorunlarınıza Çözüm

Bu tedavi yöntemiyle stres, yorgunluk, psikolojik rahatsızlıklar, migren gibi sizde stres, ağrı ve huzursuzluklara sebep olan rahatsızlıklarınızı tek tek çözümlemeniz mümkündür. bu hacamat uygulaması sonrası kişiler görme problemlerinin de yok olduğunu bildirmişlerdir. 

Kafa hacamat noktalarından yapılan hacamat tedavisi ile baş kısmında hissedilen basınç durumu azaldığından tansiyon, göz tansiyonu, depresyon, kulak çınlaması, baş ağrısı gibi rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

18 Ağustos 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Reşit solmaz dedi ki:

    All.. razı olsun kardeşim.. gayet güzel aciklamissiniz🤲

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?