İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Mart Hacamat Takvimi 2020

Mart Hacamat Takvimi 2020

2020 yılında hacamat yaptırmak isteyenler, ilk öncelikle hacamat takvimine göz atmaktadırlar. Biz de sizler için 2020 hacamat takvimini hazırladık. 2020 yılı için 12 ayın hacamat günlerini öğrenmek için buraya tıklayınız. Sadece 2020 Mart Ayı Hacamat Takvimi için yazımızın devamını okuyunuz.

Yediklerimiz sağlığımız üzerinde oldukça önemlidir. Son yıllarda artan hormonlu ürünler ve hazır gıdalar insan sağlığını olumsuz şekilde etkilemektedir. İnsan için sağlıklı olmayan bu gıdalar, zamanla vücutta birikim yapmaktadır. Bu birikim nedeniyle daha sık hacamat yaptırmak sağlığınız için olumlu etki yapacaktır.

Hacamat deri altında birikmiş, içerisinde ağır metaller barındıran kirli kanların dışarı atılmasını sağlar. Böylece vücudunuz rahatlar ve kendinizi daha dinç hissedersiniz.

Mart Hacamat Takvimi 2020

2020 Mart Hacamat Günleri

2020 Mart Hacamat Takvimi, Mart ayı içerisinde hacamat yaptırmak isteyenlere yol gösterecektir. Siz de hacamat yaptırmak istiyorsanız sünnet olan hacamat günlerini tercih etmelisiniz. Böylece hacamatın faydası daha çok olacaktır.

2020 Mart Ayı Sünnet Hacamat Günleri

  • 12 Mart Perşembe
  • 14 Mart Cumartesi
  • 16 Mart Pazartesi

Zamanında yaptıracağınız hacamatın faydası çok daha fazla olacaktır. Günümüz beslenme koşulları göz önünde bulundurulursa 6 ayda bir defa hacamat yaptırmak koruyucu sağlık perspektifinde önem arz etmektedir.

Hacamat şifanız olsun…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?