İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

21 Aralık Altın Hacamat Günü

21 Aralık Altın Hacamat Günü

2021 yılı için son hacamat günü 21 Aralık Salı günüdür. Bu altın hacamat gününü değerlendirmek gerekir. Hacamatın en faydalı olduğu tarih Hicri 17. günün Salı gününe denk geldiği gündür. 2021 yılı içerisinde son altın hacamat günüdür. 2021 yılını hacamat konusunda iyi değerlendirmek isteyenler bu günü fırsat olarak görebilirler.

21 Aralık 2021 Salı günü hacamat için müsait olmayanlar, 2022 hacamat takvimine göz atarak kendileri için en uygun hacamat gününü belirleyebilirler. 2022 yılı içerisinde sadece bir gün altın hacamat günü bulunmaktadır. Bu nedenle 21 Aralık Salı 2021 tarihi değerlendirilmelidir.

Altın hacamat günü hacamat yaptırmanın önemi kadar, ehil kişilere hacamat yaptırmak ta önem arz etmektedir. Hacamat yaptıracağınız kişi, tecrübeli, sertifikalı ve uzman doktor olmalıdır. Sertifikasız ve uzman doktor olmayan kişilere hacamat yaptırmanız sakıncalı olabilir. Hacamat işinde hijyen ve tecrübe oldukça önemlidir. Mümkünse hacamat yapan hastane, poliklinik ve ya klinikleri tercih ediniz.

Kahramanmaraş ve çevre illere hizmet veren Dr. cuma SABUN Muayenehanesi hacamat ve sülük uygulamalarında marka haline gelmiş kaliteli bir merkezdir. Kahramanmaraş ve çevre illerden hacamat yaptırmak isteyenler özellikle 21 Aralık Salı günü için önceden randevu alabilirsiniz. Hacamat ve sülük uygulaması hakkında doktorla ön görüşme yapmak için buradan iletişim kurabilir merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Vefa dedi ki:

    2022 şubat ayı salı günü saat kaça kadar hacamat yapılır

    1. Erdoğan dedi ki:

      Akşam ezan vaktine kadar hacamat yapılabilir

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?