İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Aralık ayı hacamat günleri 2022

Aralık ayı hacamat günleri 2022

Hacamat ile bağışıklık sisteminin güçlendiği artık bilinmektedir. Hacamat ile vücuttan atılan kirli kanlar, adeta vücudun zindeleşmesini sağlamaktadır. Hücrelerin yenilenmesine de katkıda bulanan hacamat, yeni kan üretimini destekler. Özellikle kış aylarında bağışıklık sistemini güçlü tutmak gerekmektedir. C vitamini ve diğer vitaminleri almanın yanında vücudun zinde olması da bağışıklık sisteminin desteklenmesinde önemli bir rol oynar. Vücudun hantallaşmasına sebep olan birinci unsur kirli kandır. Arabanızın yağı eskiyince nasıl sıhhatli bir motor çalışması bekleyebilirsiniz ? Aynen onun gibi vücutta kirli kanlar arttıkça vücut yavaş yavaş hantallaşmaya başlıyor.

Hacamat vücuttan kirli kanı almanın en basit ve etkili yöntemidir. Hacamat yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi şüphesiz hacamat takvimidir. Hacamat takvimine uygun zaman dilimlerinde yapılan hacamat daha etkili olmaktadır. Aralık ayı içerisinde hacamat yaptırmayı planlayanlar için Aralık ayı hacamat günleri çalışmasını yaptık. Umarız ihtiyacı olanlar için faydalı bir çalışma olmuştur.

Aralık ayı hacamat günleri 2022

Aralık ayı içerisinde hacamat yaptırmak isteyenler aşağıdaki tarihleri baz alarak hacamat yaptırırlarsa daha çok fayda göreceklerdir.

Aralık ayı içerisinde 2 gün sünnet hacamat günü, 6 gün de normal hacamat yapılabilecek gün bulunmaktadır.

Aralık ayı sünnet hacamat günleri :

11 Aralık Pazar 2022

13 Aralık Salı 2022

Aralık ayı hacamat yapılabilecek diğer günler :

10 aralık Cumartesi 2022

15 Aralık Perşembe 2022

17 Aralık Cumartesi 2022

18 Aralık Pazar 2022

19 Aralık Pazartesi 2022

20 Aralık Salı 2022

22 Aralık Perşembe 2022

24 Aralık Cumartesi 2022

Hacamat hakkında daha fazla bilgi almak için Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara cevap alabilirsiniz. Hacamat yaptırmadan önce hacamat öncesi ve hacamat sonrası yapılması gerekenler hakkında bilgi edinmenizde fayda vardır.

Kahramanmaraş hacamat merkezi

Kahramanmaraş hacamat merkezi, hem Kahramanmaraşlı hemşerilerimize hem de çevre iller olan; Gaziantep, Osmaniye Adana ve Hatay’a da hizmet sunmaktadır. Hacamat merkezimizim resmi olarak hizmet sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?