İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Aralık Ayı Hacamat Günleri- Altın Hacamat 2021

Aralık Ayı Hacamat Günleri- Altın Hacamat 2021

Hacamatın en faydalı olduğu zaman Hicri Takvim’e göre yapılan hacamattır. Ayın çekim gücünün hacamat üzerine etkileri bulunmaktadır. Farklı birçok etki nedeni ile hacamat takvimine uygun günleri tercih etmek daha yararlı olacaktır. Aralık ayı içerisinde hacamat yapılabilecek günleri aşağıda bulabilirsiniz. 2021 yılı için son altın hacamat günü aralık ayı içerisinde yer almaktadır. Yılın son altın hacamat gününü kaçırmak istemiyorsanız Dr. Cuma SABUN ile iletişime geçerek altın hacamat gününe randevu oluşturabilirsiniz.

2021 Aralık Ayı Hacamat Günleri

2 Aralık Perşembe 2021

19 Aralık Pazar 2021

21 Aralık Salı 2021

23 Aralık Perşembe 2021

27 aralık Pazartesi 2021

Sünnet olan hacamat günleri

21 Aralık Salı 2021

Aralık Ayı Altın Hacamat Günü

21 Aralık Salı 2021

Yukarıda verilen tarihlerde yapılan hacamat en üst seviyede yarar sağlayacaktır. Özellikle 21 Aralık Salı 2021 günü altın hacamat günü olduğundan en faydalı hacamat günüdür. 2021 yılının son altın hacamat gününü değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Kahramanmaraş ve çevre illere Hacamat ve Sülük uygulamaları konusunda hizmet veren Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi, değerleri ziyaretçilerine en nezih ortamı sunarak gerekli uygulamaları yapmaktadır. Hacamat uygulamasında hem işin uzmanı olmak hem de tecrübeye sahip olmak gerekmektedir. 30 yıllık tecrübe birikimi ve uzmanlığı bir arada bulabileceğiniz yer Kahramanmaraş Dr. Cuma SABUN Muayenehanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?