İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kahramanmaraş’ın en deneyimli hacamat merkezi neresidir ?

Kahramanmaraş’ın en deneyimli hacamat merkezi neresidir ?

Kahramanmaraş’ta hacamat yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan biri de deneyimli hacamatçı bulmaktır. Kahramanmaraş’ta hacamat yapanların sayısı çığ gibi büyüyor. Her geçen gün yeni hacamat işi yapanlar ortaya çıkıyor. Yeni hacamat işine başlayanların da neredeyse hepsi bu işi resmiyeti olmadan yapmaktadırlar. Hacamat sertifikası almak hacamat işini yapmak için yeterli değildir. Hacamat işini resmi izinleri alınmış, hacamat eğitimini tamamlamış, tıp doktorları onaylı bir şekilde yapabilmektedirler. Peki Kahramanmaraş’ta resmi ve onaylı şekilde hacamat işini sağlıklı bir şekilde yapan yer var mıdır ?

Kahramanmaraş’ta 35 yıllık deneyime sahip oldukça kaliteli hacamat merkezi bulunmaktadır. Eski adıyla Hekimzade Hacamat, Abdulhamithan hacamat olarak bilinen merkez, resmi tüm izinleri alarak, Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi olarak Kahramanmaraş ve çevre illere hizmet vermektedir. Kahramanmaraş’ta ilk hacamat hizmetini başlatan ve Kahramanmaraş’a hacamat hizmetlerini tanıtan merkez burasıdır.

Kahramanmaraş’ta resmi olarak hacamat işini doktor tarafından uygulayan tek klinik Dr. Cuma SABUN Muayenehanesidir. Kahramanmaraş’ta güvenle hacamat uygulamasını yaptıracağınız merkez burasıdır. Deneyimli bir hacamatçı arıyorsanız bu merkez tam size göre.

Hacamat uygulaması ne kadar önemli ise ; hacamatçı da bir o kadar önemlidir. Özellikle hacamatçının deneyimli olması büyük öneme sahiptir. Deneyimli bir hacamatçı hangi rahatsızlık için hangi bölgede ne kadar kupa uygulanması gerektiğini çok iyi bilir. Rastgele yaptırılan hacamat fayda sağlasa da hacamattan umulan fayda elde edilemeyebilir. Hacamattan en üst seviyede yararlanmak için mutlaka deneyimli bir hacamatçı bulmak elzemdir. Kahramanmaraş ve çevre iller için en deneyimli hacamat merkezi Dr. Cuma Sabun Muayenehanesidir. Dr. Cuma Sabun ile iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. İsmail dedi ki:

    Hocam hacamat ne kadar sülük ne kadar adet başı

    1. Dr. Cuma SABUN dedi ki:

      İletişime geçin lütfen

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?