İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kahramanmaraş Hacamatçısı

Kahramanmaraş Hacamatçısı

Kahramanmaraş hacamatçı konusunda deneyimli bir şehirdir. Kadim hacamatçıların bulunduğu Kahramanmaraş şehri diğer şehirlerden hacamat konusunda ziyaretçi almaktadır. Özellikle Abdulhamithan Camii ziyaretine gelen ziyaretçiler, ismi ile nam yapmış olan “Hekimzade Hacamat Kahramanmaraş“, ” Abdulhamithan hacamat“, olarak ta bilinen Dr. Cuma Sabun Muayenehanesinde hacamat yaptırmaktadırlar.

Kahramanmaraş hacamat yapanlar listesinde en başta Dr. Cuma Sabun Muayenehanesi gelmektedir. Kahramanmaraş’ta sertifikalı izin belgeleri alınmış resmi olarak hizmet sunan tek adrestir. Diğer hacamat yapan yerler devletten izin almadan kaçak olarak hacamat işi yapan yerlerdir.

Sağlığınızı tehlikeye atmamak için sadece resmi izinleri alınmış hacamat merkezlerini tercih ediniz. K.Maraş hacamat yapanlar listesinde bir merkez hariç diğerleri ruhsatsız hacamat işlemi yapmaktadır. Bu konuda duyarlı olmanız sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Kahramanmaraş hacamatçı bul internet aramalarında da Dr. Cuma Sabun Muayenehanesi öne çıkmaktadır. Hacamat hakkında merak ettiğiniz sorular varsa Dr. Cuma Sabun ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

Kahramanmaraş Hacamat hizmetleri

Kahramanmaraş’ta ilk hacamat işlerini başlatıp Kahramanmaraş’a hacamatı tanıtan merkez, Dr. Cuma Sabun Muayenehanesidir. Eski ismi ile Hekimzade hacamat veya Abdulhamithan hacamat olarak ta bilinmektedir. İnternet dünyası üzerinden de Türkiye genelinde www.islamihacamat.com olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hacamat hakkında merak ettiğiniz tüm konuları islamihacamat.com üzerinde bulabilirsiniz.

Dinen hacamat günleri önemli olduğundan, hacamat günleri büyük bir titizlikle ayarlanmaktadır. 2022 Hacamat Günleri takvimini incelemenizi öneririz.

2022 Hacamat Fiyatları

Hacamat fiyatları 2022 yılında çok bir değişiklik göstermedi. Kahramanmaraş hacamat fiyatları şu şekildedir :

Standart 3 kupa fiyatı 80 TL’dir. 3 kupa üzerinde hacamat yaptırmak isteyenler artı her kupa için 10 TL ek ücret öderler. Örneğin 4 kupa yaptıran biri 90 TL, 5 kupa yaptıran biri 100 TL ücret öder. Diğer işlemler hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir veya merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?