İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Stresle mücadelede hacamatın etkisi

Stresle mücadelede hacamatın etkisi

Gümünüz insanı bir hayli yoğun. İster çalışma ortamı olsun ister ev ortamı, birçok yönden yoğunluk yaşayan günümüz insanı strese maruz kalmaktadır. Stres deyip geçmemek lazım. Onlarca hatta yüzlerce hastalığın temelinde stres yatmaktadır. Kronik hastalıklardan kansere ve daha birçok psikolojik hastalıkların temel nedeni strestir. Stres kontrolünü iyi yapan bireyler birçok hastalığa yakalanma riskini azaltmış olacaktır.

Dr. Cuma SABUN Muayenehanesinde görevli olan Dr. Cuma SABUN konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu : Stres iş kaynaklı olabileceği gibi kişinin mizacı ve ev ortamı ile ilgili de olabilir. Öncelikle stres yapan unsurlar belirlenerek bu unsurların azaltılması veya bu unsurlarla barışık olmayı sağlamak gerekmektedir. Daha sonraki aşamalarda hacamat ile vücuda destek sağlamak yararlı olacaktır. Hacamat maddi ve manevi arınma sağladığından hem bedeni hem de ruhi bir rahatlama sağlamaktadır. Özellikle şeytani mahluklar insan bedenindeki kirli kanlar üzerinden insana vesvese vererek olumsuz etkiler oluşturmaktadırlar. İnsan bedeninde kirli kan oranı arttıkça vesvese de artmaktadır. Bedendeki kirli kanlar şeytani varlıklar için cezbedici bir ortam oluşturmaktadır. Bu anlattıklarımın metafizik alemde yeri vardır ve kanıtlara dayalıdır. İsteyen bununla ilgili detaylı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilir.

Stresle etkili bir mücadele için hem klinik anlamda destek almak hem de hacamat ile arınmak isabetli bir yol olacaktır. Eş zamanlı yürütülecek olan bu yöntem de başarı oranı oldukça yüksektir. Hacamat her ne kadar basit bir yöntem gibi görünse de sonuçları itibari ile oldukça etkili bir metottur.

Kahramanmaraş ve çevre illerde stres ile ilgili sorun yaşayıp merkezimize gelen yüzlerce kişi bu konuda ciddi mesafeler almışlardır. Doktor ile görüşme sonrası rahatsızlığınızın boyutuna göre yıl içerisinden 3 veya 5 seans hacamat uygulaması almanız gerekebilir. Her hacamat sonrası maddi ve manevi rahatlamayı fark edeceksiniz.

Stres ve hacamat

Depresyon, stres ve kaygı ciddi akıl hastalıklarına yol açabilir. 

Stres birçok farklı belirtiye neden olabilir. Fiziksel, zihinsel olarak nasıl hissettiğinizi ve nasıl davrandığınızı etkileyebilir.

Farklı hissetmenizin veya farklı davranmanızın nedeninin stres olduğunu anlamak her zaman kolay değildir.

Stresin fiziksel belirtileri baş ağrısı veya baş dönmesi, kas gerginliği veya ağrısı, mide problemleri ve göğüs ağrısı veya daha hızlı kalp atışı olabilir.

Anksiyetenin zihinsel belirtileri, konsantre olmada güçlük, karar vermekte zorlanmak, bunalmış hissetmek, sürekli endişe duymak ve unutkanlık olabilir.

Depresyon aynı zamanda asabi ve çabuk sinirlenmek, çok fazla ya da çok az uyumak, çok ya da çok az yemek yemek, belirli yerlerden ya da insanlardan uzak durmak ve daha fazla içmek ya da sigara içmek gibi birçok davranış değişikliğine de neden olabilir .

Hacamat, vücuttaki kan akışını hızlandırır. Kaslar ve dokular iyileştirici besinler ve taze oksijenle doldukça tamamen gevşerler. Gevşeme etkisi, aynı zamanda, kupa ile yatıştırılmış gibi görünen sinir sistemine de uzanır.

Sakin prosedür ve Ruqya ile birlikte Hacamat kesinlikle zihni, bedeni ve ruhu rahatlatmaya yardımcı olur.

 Hacamat terapisi bu gerilimi serbest bırakmaya yardımcı olabilir, böylece stresin eridiğini hissedersiniz. Toksinler atılır ve kaslar gevşer. Aslında, seans sırasında hastaların uykuya dalması nadir değildir.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?