İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

2022’nin son altın hacamat gününe tam kadro hazırız ya siz ?

2022’nin son altın hacamat gününe tam kadro hazırız ya siz ?

2022 yılı içinde son altın hacamat günü yaklaşıyor. Hacamat yaptırmak isteyenlerin en çok beklediği gün hiç kuşkusuz altın hacamat günüdür. Altın hacamat günü aynı zamanda sünnet hacamat günüdür. Hacamat yaptıranlar yakinen bilirler ki hacamat için dört önemli zaman dilimi vardır. Bu dört zaman dilimi içerisinde hacamata en uygun gün altın hacamat günüdür. Bu dört zaman dilimi yazının devamında anlatılacaktır. Bazen yılda bir kaç defa olan altın hacamat günü bazı yıllarda da bir defa veya hiç olmayabilir. 2022 altın hacamat günü yıl içerisinde sadece bir güne denk gelmektedir. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

2022 altın hacamat günü

Kahramanmaraş Hacamat ve Sülük Merkezi: Dr. cuma SABUN Muayenehanesi

2022 yılı içerisinde sadece bir gün altın hacamat günüdür. Altın hacamat gününde yapılan hacamat diğer günlerde yapılan hacamattan çok çok üstündür. Arada sırada denk bu altın günleri değerlendirmek gerekir. Peki 2022 altın hacamat günü ne zaman ? diye soranlara cevabını verelim:

13 Eylül Salı 2022 altın hacamat günüdür.

www.islamihacamat.com

Kahramanmaraş hacamat merkezi olarak bilinen Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi tam kadro olarak altın hacamat gününe hazırlandı. Gaziantep, Osmaniye, Hatay, Adana ve diğer çevre illerden Kahramanmaraş hacamat merkezine gelecek olan misafirler için de gerekli hazırlıklar yapıldı. Hem hacamat odalarının kapasitesi bakımından hem de tecrübe konusunda Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi bölgede birincidir. Kaliteli, anlayışlı ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, lütfen doktorumuzla iletişime geçerek önceden yerinizi ayırtınız.

Altın hacamat günü için neden randevu almalıyım ?

Kahramanmaraş’ta kurumsal olarak resmi izinleri alınmış müstakil olarak hacamat ve sülük hizmeti veren tek yer, Dr. Cuma Sabun Muayenehanesidir. Vatandaşlar böyle resmi izinleri alınmış doktor tarafından hacamat yapılan merkezleri daha çok tercih ettiklerinden yoğunluk olabilmektedir. Hacamat için geldiğinizde bekletilmemeniz adına randevu almanız faydanıza olacaktır.

Randevu almak için +90 530 467 71 47 numaralı telefonu arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Bayanlar isterlerse ayrıca bayan hoca ile bu +90 541 344 46 93 numaradan iletişime geçebilirler. Hacamat öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Hacamat için belirlenen dört zaman nelerdir ?

Hacamat için kabul görmüş dört zaman hacamat yapılacak veya yapılmayacak zamanları ifade eder. Hicri takvime göre belirlenen hacamat günleri, ayın çekim gücüne bağlı olarak hacamat işlemine fayda sağlamaktadır. Peygamber Efendimizin (SAV) tavsiyeleri de göz önüne alınarak hacamat yapılan veya yapılamayan günler ortaya çıkmıştır. Peygamberimizin (SAV) tavsiye ettiği ve kendisinin hacamat yaptırdığı günler sünnet hacamat günleridir. Kategori etmek gerekirse şu şekilde hacamat için belirlenen zamanları kategori edebiliriz:

 • Sünnet hacamat günleri
 • Altın hacamat günleri
 • Hacamat yapılabilecek diğer günler
 • Hacamat yapılamayacak günler

Bu dört zaman içerisinde 2022 yılı için hacamat yapılabilecek en iyi gün 13 Eylül Salı 2022 altın hacamat günüdür. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Hakan dedi ki:

  Merhaba 13 Eylül de altın günü saat akşam 7 de yaptırsam uygun oluyor mu

  1. Dr. Cuma SABUN dedi ki:

   Sabah 7 ise uygundur

 2. Gökhan dedi ki:

  Hacamat fiyatlarını öğrenebilir miyiz

  1. Dr. Cuma SABUN dedi ki:

   İletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz lütfen

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?