İslami Hacamat
En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kasım ayı hacamat günleri

Kasım ayı hacamat günleri

Hacamat yaptırmak için uygun günleri merak edenler, bu yazımızda Kasım ayı hacamat günlerini bulabilirler. Hacamat yaptırmak kadar, uygun hacamat günlerinde hacamat yaptırmak ta önemlidir. Hacamat günlerinde yapılan hacamat diğer günlerde yapılan hacamattan daha faydalıdır.

Sünnet hacamat günleri, hacamat yaptırmak için en uygun günlerdir. Sünnet hacamat günleri Hicri ayların 17,19 ve 21. günleridir. Bu günlerde hacamat yaptırmak sünnettir. Sünnet hacamat günlerinde ayın çekim gücü daha fazla olduğundan, kanın dışarı çıkması daha kolay olmaktadır. Böylece daha fazla miktarda kirli kan, daha kolay bir şekilde dışarı atılmaktadır. Bu nedenle hacamat yaptırmak isteyenler mümkün mertebe sünnet hacamat günlerini takip etmelidirler.

Kahramanmaraş ve çevre illerde Kasım ayı içerisinde hacamat yaptırmak isteyenler, Dr. Cuma SABUN Muayenehanesini arayarak randevu alabilirler. Kahramanmaraş’ta resmi izinleri alınmış doktor tarafından hacamat hizmeti sunulan en iyi muayenehanedir. Yılların verdiği tecrübe ve kalite ile Kahramanmaraş ve çevre illere hacamat hizmeti sunulmaktadır. Hacamat olmadan önce sitemizdeki hacamat öncesi ve hacamat sonrası yazılarını okumanızı tavsiye ederiz.

Kasım ayı hacamat günleri

Kasım ayı içerisinde hacamat yapılabilecek günler aşağıdaki şekildedir. Bu günlerde hacamat yaptırmanız daha faydalı sonuçlar doğurabilir.

Kasım ayı sünnet hacamat günleri :

 • 13 Kasım Pazar 2022
 • 15 Kasım Salı 2022

Kasım ayı hacamat yapılabilecek diğer günler :

 • 10 Kasım Perşembe 2022
 • 12 kasım Cumartesi 2022
 • 14 Kasım Pazartesi 2022
 • 17 Kasım Perşembe 2022
 • 19 Kasım Cumartesi 2022
 • 20 Kasım Pazar 2022
 • 21 kasım Pazartesi 2022
 • 22 Kasım Salı 2022
 • 24 Kasım Perşembe

Kahramanmaraş Hacamat Merkezi

Kahramanmaraş’ta hacamat yaptıranların çoğu, Abdulhamithan Camii civarındaki eski ismi ile Hekimzade, yeni ismi ile Dr. Cuma SABUN Muayenehanesini bilirler. Maraşta neredeyse her hacamat yaptıran mutlaka bu merkeze uğramıştır. Zaten bir defa burada hacamat yaptıran daha sonraki hacamatlarını da yine bu merkezde yaptırmaktadır. Bu merkezde hiç hacamat yaptırmayan ya burayı bilmiyordur ya da resmi olmayan izinsiz belgesiz hacamat yapanlara gitmektedir. Tavsiyemiz, izinli ve hacamat ruhsatı yapmaya haiz yerleri tercih etmenizdir. Bazı hastanelerde de hacamat işlemi yapılıyor, oraları da tercih edebilirsiniz.

Dr. Cuma SABUN ile iletişime geçerek, hacamat hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, hacamat yaptırmak için de gün alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?