En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kalp hastalıklarına bire bir deva:Hacamat

Kalp hastalıklarına bire bir deva:Hacamat

Vücudumuzda biriken pıhtılaşmış ve akışkanlığını kaybetmiş kanlar zamanla damarları tıkayarak vücudun genel basınç dengesini alt üst etmektedir.

Vücudun basınç dengesi değişince normal sınırların dışına çıkınca başta tansiyon olmak üzere bir çok hastalığın ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Sebep olduğu en önemli rahatsızlık ise kalp ritim bozukluğu ve kalp ile ilgili diğer tüm rahatsızlıkların bir kısmı bu pis ve pıhtılaşmış kanlardan kaynaklanmaktadır.

Hacamat yaptırarak bu pıhtılaşmış kanlar vücudumuzdan atılabilmektedir.Hacamat sonrası vücudunuz taze ve akışkan kan üreterek bağışıklık sistemiz de güçlenecektir.Böylelikle hem kalp ile ilgili sıkıntı yaşamayacaksınız hem de genel sağlığınızı koruma altına almış olacaksınız.

23 Şubat 2014
545 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. aliye dedi ki:

    8 senedir süren artık günlük yaşantımıda etkilemeye başlayan ritim bozukluğu çarpıntı ve ekstrasistol için aralık 2013 ve şubat 2014 de hacamat yaptırdım çok rahatladım.herkese tavsiye ederim.Allah razı olsun yapandan vesile olandan.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?